Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW
Женски дуксер
Код на производ:
(533474-02)
PUMA

PUMA PUMA SNOW TIGER BOXY CREW

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 849809-01
2.854 ДЕН
Заштеда 35%
4.390 ДЕН
Помош