Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски дуксер
Код на производ:
(HU0240)
adidas

adidas Mission Victory

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се удобно и самоуверено на вашиот пат кон играта или вежбајте во женскиот lifestyle дуксер на adidas Mission Victory. Лесно е да ги балансирате умот и телото кога сте завиткани во мека ткаенина од мешавина од памук. Додека се подготвувате за победа, аdidas пругите на предната страна го покажуваат вашиот жесток спортски дух. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Slim fit Капа Целосно затворање со патент Еластични делови на ракавите и рабовите Странични џебови со патент Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

Чувствувајте се удобно и самоуверено на вашиот пат кон играта или вежбајте во женскиот lifestyle дуксер на adidas Mission Victory. Лесно е да ги балансирате умот и телото кога сте завиткани во мека ткаенина од мешавина од памук. Додека се подготвувате за победа, аdidas пругите на предната страна го покажуваат вашиот жесток спортски дух. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Капа
 • Целосно затворање со патент
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  2.652 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.788 ДЕН
  Помош