Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT
Женска јакна
Код на производ:
(DD5979-010)
NIKE

NIKE W NSW M65 ESSNTL WVN JKT

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DX1798-522
6.624 ДЕН
Заштеда 35%
10.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DD5449-601
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Помош