Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Код на производ:
(DV0619-705)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain се машки lifestyle шорцеви со допир на софистицираност, со суптилни брендови на PSG и Jordan. Брусеното руно со елегантен дизајн ќе направи да изгледате луксузно. Комбинацијата со лого додава текстурален контраст на вашата облека за денот на натпреварот, што гарантира дека ќе се истакнете на трибините. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain се машки lifestyle шорцеви со допир на софистицираност, со суптилни брендови на PSG и Jordan. Брусеното руно со елегантен дизајн ќе направи да изгледате луксузно. Комбинацијата со лого додава текстурален контраст на вашата облека за денот на натпреварот, што гарантира дека ќе се истакнете на трибините.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош