Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Batman
PUMA Batman
PUMA Batman
PUMA Batman
PUMA Batman
PUMA Batman
Машка маица
Код на производ:
(534727-02)
PUMA

PUMA Batman

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка Puma Batman е дел од колекцијата инспирирана од тајниот идентитет на Брус Вејн. Сечените и скриените дизајнерски елементи се инспирирани од костумот на познатиот херој на овој филм. Боите се темни, а ткаенината и графиката имаат мешавина од сјајни и мат завршетоци. Зачекорете во ноќта со машката маичка lifestyle Puma Batman T7. Со купување на производи од памук Puma, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Еластична јака Гумена и метална графика на ракавот Состав: 100% памук.
Подетално

Машката маичка Puma Batman е дел од колекцијата инспирирана од тајниот идентитет на Брус Вејн. Сечените и скриените дизајнерски елементи се инспирирани од костумот на познатиот херој на овој филм. Боите се темни, а ткаенината и графиката имаат мешавина од сјајни и мат завршетоци. Зачекорете во ноќта со машката маичка lifestyle Puma Batman T7. Со купување на производи од памук Puma, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Еластична јака
 • Гумена и метална графика на ракавот
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 534375-02
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 849913-02
  969 ДЕН
  Заштеда 35%
  1.490 ДЕН
  Помош