Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
adidas Chain Net
Машка маица
Код на производ:
(IC1862)
adidas

adidas Chain Net

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Chain Net е lifestyle маица за мажи инспирирана од кошарката каде секој предизвик е авантура. Движете се со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработен е од лесен памук, опуштен крој, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Интересна кошаркарска графика на градите дава печат на вашите аутфити. Засилената јака го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Машка маица – lifestyle Стандарден крој Кратки ракави Засилена јака Машинско перење Состав: 100% памук Кошаркарска графика.
Подетално

adidas Chain Net е lifestyle маица за мажи инспирирана од кошарката каде секој предизвик е авантура. Движете се со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработен е од лесен памук, опуштен крој, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Интересна кошаркарска графика на градите дава печат на вашите аутфити. Засилената јака го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Кошаркарска графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош