Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DV8216-532)
NIKE

NIKE Sportswear

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Малку од сè на женскиот горен дел со кратки ракави Nike Sportswear го прави моќно парче кое е совршена основа за вашата уникатна облека. Шевовите со принцези и даваат форма на фината ребреста ткаенина, додека изопачените детали го комплетираат дизајнот. Ситно ребрестата, плетена ткаенина е мека и растеглива, давајќи ви непречено движење. Заоблениот раб го комплетира „i“ кога станува збор за совршениот изглед на овој топ. Спецификација: Женски lifestyle горен дел со кратки ракави Заоблен долен раб Машинско перење Материјал: 72% памук / 20% полиестер / 8% органски памук.
Подетално

Малку од сè на женскиот горен дел со кратки ракави Nike Sportswear го прави моќно парче кое е совршена основа за вашата уникатна облека. Шевовите со принцези и даваат форма на фината ребреста ткаенина, додека изопачените детали го комплетираат дизајнот. Ситно ребрестата, плетена ткаенина е мека и растеглива, давајќи ви непречено движење. Заоблениот раб го комплетира „i“ кога станува збор за совршениот изглед на овој топ.
Спецификација:

 • Женски lifestyle горен дел со кратки ракави
 • Заоблен долен раб
 • Машинско перење
 • Материјал: 72% памук / 20% полиестер / 8% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CI1383-368
  845 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.690 ДЕН
  Помош