Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
Машки дуксер
Код на производ:
(DR4625-011)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Подобрете го вашиот тренинг во машкиот фудбалски дрес Nike Paris Saint-Germain Strike. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта. Спецификација: Јака со затворање со патент Заоблено деколте Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 91% полиестер, 9% спандекс.
Подетално

Подобрете го вашиот тренинг во машкиот фудбалски дрес Nike Paris Saint-Germain Strike. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта.
Спецификација:

 • Јака со затворање со патент
 • Заоблено деколте
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 91% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош