Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
Машка маица
Код на производ:
(DV5819-100)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers е машка, спортска маица инспирирана од ознаките на NBA клубот. Стандардниот крој и памучниот материјал се непогрешлив избор за деновите кога ви е потребна удобност, но не сакате да ја минимизирате важноста на добриот стил. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Перење во машина Графика Состав: 50% памук, 50% полиестер .
Подетално

Nike Los Angeles Lakers е машка, спортска маица инспирирана од ознаките на NBA клубот. Стандардниот крој и памучниот материјал се непогрешлив избор за деновите кога ви е потребна удобност, но не сакате да ја минимизирате важноста на добриот стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Графика
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош