Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(DV2041-012)
NIKE

NIKE Liverpool FC Club Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете им на сите за кого навивате во машкиот lifestyle дуксер на Nike Liverpool FC Club Fleece. Овој дуксер е комбинација на тимска гордост и класичен комфор. Деталите за тимот за топло руно обезбедуваат удобност, без разлика дали тренирате или сакате да се опуштите. Брусен за дополнителна топлина и мекост, руното е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови на ракавите и рабовите помагаат да се задржи дуксерот на место додека се движите. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги чувате вашите мали предмети. Спецификација: Standard fit Капа Еластични делови на ракавите и рабовите Преден џеб Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Покажете им на сите за кого навивате во машкиот lifestyle дуксер на Nike Liverpool FC Club Fleece. Овој дуксер е комбинација на тимска гордост и класичен комфор. Деталите за тимот за топло руно обезбедуваат удобност, без разлика дали тренирате или сакате да се опуштите. Брусен за дополнителна топлина и мекост, руното е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови на ракавите и рабовите помагаат да се задржи дуксерот на место додека се движите. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги чувате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Капа
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV9906-012
  4.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV9906-010
  4.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CZ2425-063
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Помош