Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
Машки дуксер
Код на производ:
(DV9225-416)
NIKE

NIKE Dri-FIT Strike

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тесна и мазна, машката фудбалска маица Nike Dri-FIT Strike е идеална за тренирање во текот на целата година. Изграден е и дизајниран исто како кошулите што ги носат професионалците на теренот, а неговата конструкција што дише ви овозможува да ја носите како еден слој или над вашата омилена маица. За дополнително покривање, додадовме дупка за палецот на ракавот за да го задржиме ракавот на место и да не влегува ладен воздух. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Спецификација: Машки фудбалски дрес 1/4 должина патент Дупка на палецот Nike Dri-FIT технологија во ткаенината Машинско перење Материјал: 91% полиестер / 9% спандекс.
Подетално

Тесна и мазна, машката фудбалска маица Nike Dri-FIT Strike е идеална за тренирање во текот на целата година. Изграден е и дизајниран исто како кошулите што ги носат професионалците на теренот, а неговата конструкција што дише ви овозможува да ја носите како еден слој или над вашата омилена маица. За дополнително покривање, додадовме дупка за палецот на ракавот за да го задржиме ракавот на место и да не влегува ладен воздух. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни.
Спецификација:

 • Машки фудбалски дрес
 • 1/4 должина патент
 • Дупка на палецот
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Машинско перење
 • Материјал: 91% полиестер / 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош