Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Код на производ:
(DZ4357-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.272 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Liverpool е маица за постари момчиња, погодна за носење во секоја пригода. Изработена е од исклучително мек и нежен памук кој на вашите деца ќе им овозможи удобност и удобност, но е и многу издржлив. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Стандардниот крој и кратки ракави ја прават оваа маица практична, така што вашите деца можат да ја носат насекаде, од парк до тренинг. На истакнатата графика јасно се гледа љубовта кон фудбалот и омилениот тим. Дозволете им на вашите деца да ја покажат својата љубов кон спортот уште од мали нозе. Спецификација: Маичка за постари момчиња Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike FC Liverpool е маица за постари момчиња, погодна за носење во секоја пригода. Изработена е од исклучително мек и нежен памук кој на вашите деца ќе им овозможи удобност и удобност, но е и многу издржлив. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Стандардниот крој и кратки ракави ја прават оваа маица практична, така што вашите деца можат да ја носат насекаде, од парк до тренинг. На истакнатата графика јасно се гледа љубовта кон фудбалот и омилениот тим. Дозволете им на вашите деца да ја покажат својата љубов кон спортот уште од мали нозе.
Спецификација:

 • Маичка за постари момчиња
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DH9277-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош