Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
Женски дуксер
Код на производ:
(IC6649)
adidas

adidas Tiro

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tiro е lifestyle женска јакна инспирирана од фудбалот од 90-тите. Оваа лесна јакна е направена од совршена комбинација на материјали за совршена пријатност и удобност. Патентот со целосна должина ќе го поедностави облекувањето, соблекувањето и отворањето на јакната за да можете лесно да се прилагодите на променливите временски услови. Џебовите на предните шевови ќе ги држат сите ваши основни работи. Ребрестите еластични делови го спречуваат движењето и навлегувањето на студениот воздух. Добијте ја вашата дневна доза на адидас стил и удобност со оваа adidas јакна. Спецификација: Женска lifestyle јакна Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук логото на adidas 3-ленти Патента со целосна должина Манжетни на ракавите.
Подетално

adidas Tiro е lifestyle женска јакна инспирирана од фудбалот од 90-тите. Оваа лесна јакна е направена од совршена комбинација на материјали за совршена пријатност и удобност. Патентот со целосна должина ќе го поедностави облекувањето, соблекувањето и отворањето на јакната за да можете лесно да се прилагодите на променливите временски услови. Џебовите на предните шевови ќе ги држат сите ваши основни работи. Ребрестите еластични делови го спречуваат движењето и навлегувањето на студениот воздух. Добијте ја вашата дневна доза на адидас стил и удобност со оваа adidas јакна.
Спецификација:

 • Женска lifestyle јакна
 • Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук
 • логото на adidas
 • 3-ленти
 • Патента со целосна должина
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош