Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO BASIC LOGO FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO BASIC LOGO FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO BASIC LOGO FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO BASIC LOGO FULL ZIP HOODIE JNR
Детски дуксер
Код на производ:
(UMA231B602-01)
UMBRO

UMBRO BASIC LOGO FULL ZIP HOODIE JNR

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.233 ДЕН
Заштеда: 957 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6
  • 7-8 7-8
  • 9-10 9-10
  • 1112 11-12г.
  • 1314 13-14г.
  • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6
7-8
9-10
1112 11-12г.
1314 13-14г.
1516 15-16г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош