Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
Код на производ:
(DZ4356-451)
NIKE

NIKE FC Barcelona

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona е дрес за поголеми момчиња што ќе го стави нивниот омилен тим во центарот. Изработен е од исклучително мек памук кој ќе пружи удобност и удобност. Стандардната форма и кратките ракави ја прават оваа маица погодна за секоја пригода. На истакнатата графика јасно се гледа љубовта кон фудбалот и омилениот тим. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Квалитетниот памук од кој е направен, го прави издржлив и долготраен. Дозволете им на вашите деца да покажат желба да постигнат успех уште од мали нозе. Спецификација: Маичка за постари момчиња Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike FC Barcelona е дрес за поголеми момчиња што ќе го стави нивниот омилен тим во центарот. Изработен е од исклучително мек памук кој ќе пружи удобност и удобност. Стандардната форма и кратките ракави ја прават оваа маица погодна за секоја пригода. На истакнатата графика јасно се гледа љубовта кон фудбалот и омилениот тим. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Квалитетниот памук од кој е направен, го прави издржлив и долготраен. Дозволете им на вашите деца да покажат желба да постигнат успех уште од мали нозе.
Спецификација:

 • Маичка за постари момчиња
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош