Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DZ3613-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Liverpool е машки фудбалски дрес. Покажете ја вашата љубов кон вашиот тим во овој фудбалски дрес. Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи удобност без разлика дали играте фудбал со пријателите или навивате за омилениот тим од трибините. Стандардниот крој и кратки ракави овозможуваат лесно комбинирање и го прават функционален и удобен. Значките на фудбалскиот клуб ја истакнуваат вашата посветеност и му оддаваат почит на FC Liverpool. Спецификација: Машка маица за фудбал Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike FC Liverpool е машки фудбалски дрес. Покажете ја вашата љубов кон вашиот тим во овој фудбалски дрес. Мекиот материјал од кој е направен ќе ви овозможи удобност без разлика дали играте фудбал со пријателите или навивате за омилениот тим од трибините. Стандардниот крој и кратки ракави овозможуваат лесно комбинирање и го прават функционален и удобен. Значките на фудбалскиот клуб ја истакнуваат вашата посветеност и му оддаваат почит на FC Liverpool. Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош