Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA MODERN SPORTS FZ HOODY FL
Машки дуксер
Код на производ:
(580529-03)
PUMA

PUMA PUMA MODERN SPORTS FZ HOODY FL

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
1.795 ДЕН
Заштеда: 1.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 849915-03
2.854 ДЕН
Заштеда 35%
4.390 ДЕН
Помош