Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Машки дуксер
Код на производ:
(IC8044)
adidas

adidas Designed For Gameday

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Gameday е машки lifestyle дуксер со спортски стил. Дуксерот што ќе сакате да ја носите секој ден. Без разлика дали претстои важна игра или активен викенд, овој модел совршено ќе го придружува сето тоа. Џебовите со патент нудат можност за безбедно складирање на сите ваши мали предмети. Спецификација: Машки дуксер Капа Затворање со патент Џебови со патент Логото на adidas Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Designed For Gameday е машки lifestyle дуксер со спортски стил. Дуксерот што ќе сакате да ја носите секој ден. Без разлика дали претстои важна игра или активен викенд, овој модел совршено ќе го придружува сето тоа. Џебовите со патент нудат можност за безбедно складирање на сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капа
 • Затворање со патент
 • Џебови со патент
 • Логото на adidas
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош