Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
NIKE Court Dri-FIT Rafa
Машка маица
Код на производ:
(DZ2639-100)
NIKE

NIKE Court Dri-FIT Rafa

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Dri-FIT Rafa машка тениска маичка во која ќе го бодрите вашиот миленик или ќе послужите за победа. Во пријатна ткаенина која ја одбива потта, ќе се чувствувате како Рафа на теренот. Технологијата Nike Dri-FIT овозможува подобро испарување и помага на кожата да дише, така што ќе останете суви и удобни. Маичката има лежерен крој, лесна е и исклучително пријатна за вашата кожа. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување и го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Машка маица за тенис Dri-FIT технологија Еластичен дел Лого на Rafa Bull Машинско перење Состав: 51% памук, 49% полиестер.
Подетално

Nike Court Dri-FIT Rafa машка тениска маичка во која ќе го бодрите вашиот миленик или ќе послужите за победа. Во пријатна ткаенина која ја одбива потта, ќе се чувствувате како Рафа на теренот. Технологијата Nike Dri-FIT овозможува подобро испарување и помага на кожата да дише, така што ќе останете суви и удобни. Маичката има лежерен крој, лесна е и исклучително пријатна за вашата кожа. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување и го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Машка маица за тенис
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен дел
 • Лого на Rafa Bull
 • Машинско перење
 • Состав: 51% памук, 49% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV0634-705
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош