Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA AMPLIFIED TRACK JACKET TR
PUMA PUMA AMPLIFIED TRACK JACKET TR
PUMA PUMA AMPLIFIED TRACK JACKET TR
PUMA PUMA AMPLIFIED TRACK JACKET TR
Женски дуксер
Код на производ:
(854381-01)
PUMA

PUMA PUMA AMPLIFIED TRACK JACKET TR

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.545 ДЕН
Заштеда: 1.545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош