Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Fast
NIKE Fast
NIKE Fast
NIKE Fast
NIKE Fast
NIKE Fast
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(DX0948-010)
NIKE

NIKE Fast

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се во женските хеланки Nike Fast. Нивната еластична ткаенина ја апсорбира потта и ве одржува ладни и удобно, додека појасот над колковите дава поддршка. Џебовите на колковите ви овозможуваат лесно да го чувате телефонот, додека задниот џеб со патент може да ги складира вашите највредни мали предмети. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мрежестите панели зад колената овозможуваат проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен. Спецификација: Женски хеланки Полудлабока половина Должина 7/8 Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 80% полиестер / 20% спандекс.
Подетално

Движете се во женските хеланки Nike Fast. Нивната еластична ткаенина ја апсорбира потта и ве одржува ладни и удобно, додека појасот над колковите дава поддршка. Џебовите на колковите ви овозможуваат лесно да го чувате телефонот, додека задниот џеб со патент може да ги складира вашите највредни мали предмети. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Мрежестите панели зад колената овозможуваат проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Полудлабока половина
 • Должина 7/8
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% полиестер / 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош