Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
ELLESSE Crewneck
Машки дуксер
Код на производ:
(ELA231M602-02)
ELLESSE

ELLESSE Crewneck

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставното и класичното се содржани во машкиот lifestyle дуксер ELLESSE CREWNECK. Овие парчиња гардероба ја формираат основата на секој добар стил на кој можете да се изградите. Спојте ја со омилената тренерка или фармерки и покажете ја вашата оригиналност. Еластичните делови на ракавите и рабовите го спречуваат продирањето на студениот воздух, па нема страв дека ќе останете незагреани. Лесната, мека ткаенина додава удобност додека уживате во вашите омилени активности. Направени од 100% памук, гарантира удобност и квалитет на производство, а ова секако не е модел за една сезона. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Еластични делови на ракавите и рабовите Заоблено деколте Состав: 100% памук.
Подетално

Едноставното и класичното се содржани во машкиот lifestyle дуксер ELLESSE CREWNECK. Овие парчиња гардероба ја формираат основата на секој добар стил на кој можете да се изградите. Спојте ја со омилената тренерка или фармерки и покажете ја вашата оригиналност. Еластичните делови на ракавите и рабовите го спречуваат продирањето на студениот воздух, па нема страв дека ќе останете незагреани. Лесната, мека ткаенина додава удобност додека уживате во вашите омилени активности. Направени од 100% памук, гарантира удобност и квалитет на производство, а ова секако не е модел за една сезона.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Заоблено деколте
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош