Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
ELLESSE Hoody
Машки дуксер
Код на производ:
(ELA231M610-10)
ELLESSE

ELLESSE Hoody

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Доколку претпочитате удобност, класичен крој и безвременски стил, тогаш машкиот дуксер lifestyle ELLESSE HOODY е вистинскиот избор за вас. Направен од голем процент на природен материјал, идеален е за посвежи денови кога се враќате од тренинг, се одморате дома или одите на прошетка. Еластичните делови на ракавите и рабовите го задржуваат дуксерот на место додека се движите, обезбедувајќи целосна слобода на движење. Капата со јамка, освен што е интересен детаљ, е и многу функционална кога ќе почне да дува ветер, а немате капа со себе. Комбинирајте го дуксерот со фармерки за поелегантен изглед или омилената тренерка за спортски комфор при сите активности на отворено. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Еластични делови на ракавите и рабовите Голем кенгурски џеб Капа со врвка Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Доколку претпочитате удобност, класичен крој и безвременски стил, тогаш машкиот дуксер lifestyle ELLESSE HOODY е вистинскиот избор за вас. Направен од голем процент на природен материјал, идеален е за посвежи денови кога се враќате од тренинг, се одморате дома или одите на прошетка. Еластичните делови на ракавите и рабовите го задржуваат дуксерот на место додека се движите, обезбедувајќи целосна слобода на движење. Капата со јамка, освен што е интересен детаљ, е и многу функционална кога ќе почне да дува ветер, а немате капа со себе. Комбинирајте го дуксерот со фармерки за поелегантен изглед или омилената тренерка за спортски комфор при сите активности на отворено.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Голем кенгурски џеб
 • Капа со врвка
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош