Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DZ3615-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е машки фудбалски дрес со кој можете да ја покажете вашата љубов кон омилениот тим. Доколку сте вистински љубител и љубител на фудбалот, ова е вистинскиот дрес за вас. Кратките ракави и стандардниот крој овозможуваат удобност, лесно се комбинира со дуксер или сако, па нема грешка со тоа. Памучна ткаенина што дише ја прави маицата лесна и удобна. Деталите за тимот јасно покажуваат кои се вашите миленици. Облечете го овој дрес, одете на тренинг со пријателите или на прошетка и покажете ја вашата љубов кон фудбалот. Спецификација: Машки фудбалски дрес Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е машки фудбалски дрес со кој можете да ја покажете вашата љубов кон омилениот тим. Доколку сте вистински љубител и љубител на фудбалот, ова е вистинскиот дрес за вас. Кратките ракави и стандардниот крој овозможуваат удобност, лесно се комбинира со дуксер или сако, па нема грешка со тоа. Памучна ткаенина што дише ја прави маицата лесна и удобна. Деталите за тимот јасно покажуваат кои се вашите миленици. Облечете го овој дрес, одете на тренинг со пријателите или на прошетка и покажете ја вашата љубов кон фудбалот. Спецификација:

 • Машки фудбалски дрес
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош