Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(BV6169-610)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.074 ДЕН
Заштеда: 716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женска lifestyle маица со кратки ракави и класичен спортски стил. Изработена е од лесна и мека памучна ткаенина за целодневна пријатност и удобност. Неговата едноставност овозможува лесно да се комбинира со остатокот од гардеробата. Препознатливото лого на Nike дава автентичен изглед кој е подготвен да се покаже. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна јака Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женска lifestyle маица со кратки ракави и класичен спортски стил. Изработена е од лесна и мека памучна ткаенина за целодневна пријатност и удобност. Неговата едноставност овозможува лесно да се комбинира со остатокот од гардеробата. Препознатливото лого на Nike дава автентичен изглед кој е подготвен да се покаже.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CI1383-368
  845 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.690 ДЕН
  Помош