Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket
Женска јакна
Код на производ:
(521722-01)
PUMA

PUMA Frida Kahlo Reversible Jacket

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош