Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
adidas W E LIN FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(DU0649)
adidas

adidas W E LIN FZ HD

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
1.853 ДЕН
Заштеда: 1.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош