Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
ELLESSE T-Shirt
Машка маица
Код на производ:
(ELA231M812-10)
ELLESSE

ELLESSE T-Shirt

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ELLESSE T-SHIRT машката lifestyle маица е дизајнирана за вашите најубави моменти во текот на денот. Спортска активност или ден за одмор, изборот е ваш, а овој модел не прави никаква разлика. Лесниот памучен материјал овозможува дишење и во контакт со кожата дава неверојатна мекост и удобност. Спортскиот дизајн е украсен со интересен детаљ во вид на натпис од етикетата, кој по непишано правило е во внатрешноста. Останавте верни на наследството на Ellesse, кое го потврдувате со изборот на модел. Спецификација: Машка маица – lifestyle Краток ракав Заоблено деколте Состав: 100% памук.
Подетално

ELLESSE T-SHIRT машката lifestyle маица е дизајнирана за вашите најубави моменти во текот на денот. Спортска активност или ден за одмор, изборот е ваш, а овој модел не прави никаква разлика. Лесниот памучен материјал овозможува дишење и во контакт со кожата дава неверојатна мекост и удобност. Спортскиот дизајн е украсен со интересен детаљ во вид на натпис од етикетата, кој по непишано правило е во внатрешноста. Останавте верни на наследството на Ellesse, кое го потврдувате со изборот на модел.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Заоблено деколте
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош