Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машка маица
Код на производ:
(DX2032-121)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класично добра, машката маичка со кратки ракави Nike Sportswear Repeat ви ја дава удобноста на која сте навикнати, од ден на ден. Лента со повторувачко лого на Swoosh го издигнува изгледот на оваа класична маица на следното ниво, додека мекиот памук што дише дава чувство на најомилената стара маица од првото носење. Ништо не е толку удобно како класична маица направена целосно од мек памук. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат ја прави оваа маица издржлива. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Класично добра, машката маичка со кратки ракави Nike Sportswear Repeat ви ја дава удобноста на која сте навикнати, од ден на ден. Лента со повторувачко лого на Swoosh го издигнува изгледот на оваа класична маица на следното ниво, додека мекиот памук што дише дава чувство на најомилената стара маица од првото носење. Ништо не е толку удобно како класична маица направена целосно од мек памук. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат ја прави оваа маица издржлива.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош