Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(HZ4376)
adidas

adidas Lounge Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Стилскиот lifestyle дуксер за жени adidas Lounge Fleece е изработен од памук и полиестерско руно за добро чувство на тежина. Без разлика дали го носите со течно здолниште или разгорени фармерки, овој дуксер се чувствува пријатно и пријатно, точно. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Поширок крој Тркалезна јака со еластична манжетна Bomber должина Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер.
Подетално

Стилскиот lifestyle дуксер за жени adidas Lounge Fleece е изработен од памук и полиестерско руно за добро чувство на тежина. Без разлика дали го носите со течно здолниште или разгорени фармерки, овој дуксер се чувствува пријатно и пријатно, точно. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тркалезна јака со еластична манжетна
 • Bomber должина
 • Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош