Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DM3482-011)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC е машки фудбалска маица кој го слави моќниот фудбалски клуб, познатиот Ливерпул. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за подобро расположение во топлите денови, без разлика дали вежбате во него или шетате низ градот. Маичката е со кратки ракави со армирана јака со грб и во боите на вашиот омилен клуб од Англија. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Практично е за целодневна облека и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Спецификација: Машки фудбалска маица Краток ракав Засилена јака Машинско перење Состав: 100% памук Грбот на Ливерпул.
Подетално

Nike Liverpool FC е машки фудбалска маица кој го слави моќниот фудбалски клуб, познатиот Ливерпул. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за подобро расположение во топлите денови, без разлика дали вежбате во него или шетате низ градот. Маичката е со кратки ракави со армирана јака со грб и во боите на вашиот омилен клуб од Англија. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Практично е за целодневна облека и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Спецификација:

 • Машки фудбалска маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Грбот на Ливерпул

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош