Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA231M802-01)
UMBRO

UMBRO Basic

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка Umbro Basic со стандарден крој е идеален избор за секој ден. Со модерен дизајн и изработена од мека мешавина на материјали, оваа маичка е задолжително парче во вашата гардероба. Графиката на предната страна на маичката ќе го привлече вниманието на оние околу вас, а на сите ќе им стане јасно кој е вашиот омилен спортски бренд. Благодарение на лежерното вклопување и мекиот памучен материјал, оваа маичка брзо ќе ви стане омилена облека. Уживајте во апсолутна удобност без оглед на секојдневните обврски и активности. Спецификација: Машка маичка Стандарден крој Графика на предната страна Лого на Umbro.
Подетално

Машката маичка Umbro Basic со стандарден крој е идеален избор за секој ден. Со модерен дизајн и изработена од мека мешавина на материјали, оваа маичка е задолжително парче во вашата гардероба. Графиката на предната страна на маичката ќе го привлече вниманието на оние околу вас, а на сите ќе им стане јасно кој е вашиот омилен спортски бренд. Благодарение на лежерното вклопување и мекиот памучен материјал, оваа маичка брзо ќе ви стане омилена облека. Уживајте во апсолутна удобност без оглед на секојдневните обврски и активности.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Стандарден крој
 • Графика на предната страна
 • Лого на Umbro

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош