Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(HC0452)
adidas

adidas ENTRADA 22

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ENTRADA 22 е машка маица инспирирана од фудбалот, како и целата колекција на Entrada. Со него гарантирано ќе постигнете класичен спортски изглед. Со својот стандарден крој и мека ткаенина, ќе ви овозможи целодневен комфор, без разлика дали тренирате или се релаксирате со пријателите. Маичката има V-деколте и е изработена од чист памук што ја прави удобна и издржлива. adidas поддржува поодржливо производство на памук. Спецификација: Машки маица за фудбал Стандарден крој Кратки ракави V-деколте Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ENTRADA 22 е машка маица инспирирана од фудбалот, како и целата колекција на Entrada. Со него гарантирано ќе постигнете класичен спортски изглед. Со својот стандарден крој и мека ткаенина, ќе ви овозможи целодневен комфор, без разлика дали тренирате или се релаксирате со пријателите. Маичката има V-деколте и е изработена од чист памук што ја прави удобна и издржлива. adidas поддржува поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Машки маица за фудбал
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • V-деколте
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H23127
  2.007 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.088 ДЕН
  Помош