Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(UMA231B806-01)
UMBRO

UMBRO Retro

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6г.
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Retro детска машка маичка во стандарден крој за вистинските млади обожаватели на брендот Umbro. Модерна маичка изработена од мек материјал за секој ден. Графиката на предната страна на маичката ќе го привлече вниманието на околината, а на сите ќе им стане јасно кој е омилениот спортски бренд на вашето малечко. Со лежерно вклопување и мек памучен материјал, оваа маичка брзо ќе стане основна гардероба. Ќе обезбеди целосна удобност при извршување на секојдневните обврски. Спецификација: Детска машка маичка Стандарден крој Графика на предната страна на кошулата Лого на Umbro.
Подетално

Umbro Retro детска машка маичка во стандарден крој за вистинските млади обожаватели на брендот Umbro. Модерна маичка изработена од мек материјал за секој ден. Графиката на предната страна на маичката ќе го привлече вниманието на околината, а на сите ќе им стане јасно кој е омилениот спортски бренд на вашето малечко. Со лежерно вклопување и мек памучен материјал, оваа маичка брзо ќе стане основна гардероба. Ќе обезбеди целосна удобност при извршување на секојдневните обврски.
Спецификација:

 • Детска машка маичка
 • Стандарден крој
 • Графика на предната страна на кошулата
 • Лого на Umbro

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6 5-6г.
  7-8 7-8г.
  9-10 9-10г.
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош