Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA231F603-01)
ELLESSE

ELLESSE ELLESSE LADIES FULL ZIP HOODY

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош