Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
SERGIO TACCHINI COSIMO POLO
Машка маица
Код на производ:
(STA221M703-06)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI COSIMO POLO

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
996 ДЕН
Заштеда: 1.494 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SERGIO TACCHINI
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош