Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки панталони
Код на производ:
(DX2030-252)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте, ден по ден, во удобноста и совршениот стил што ги обезбедуваат машките карго панталони Nike Sportswear Repeat. Дали некогаш сте посакале вашата омилена, удобна тренерка да има малку повеќе простор за складирање на основните работи? Запознајте ги овие карго панталони. Направени од меко руно, тие ви носат лежерност, удобност и многу простор за складирање на вашите работи од кои нема да се разделите. Класичниот крој и растеглив, прилагодлив појас обезбедуваат максимална удобност без разлика што правите во текот на денот. Нивното руно е неверојатно меко и пријатно во контакт со кожата, и ви обезбедува оптимална топлина. Товарните џебови на двете нозе ви обезбедуваат доволно простор за складирање на основните предмети во движење. Широките еластични делови создаваат спортски изглед инспириран од тренерки. Еластичниот појас со внатрешна јамка ви овозможува дополнително да го прилагодите и персонализирате. Спецификација: Машки карго панталони lifetsyle Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Уживајте, ден по ден, во удобноста и совршениот стил што ги обезбедуваат машките карго панталони Nike Sportswear Repeat. Дали некогаш сте посакале вашата омилена, удобна тренерка да има малку повеќе простор за складирање на основните работи? Запознајте ги овие карго панталони. Направени од меко руно, тие ви носат лежерност, удобност и многу простор за складирање на вашите работи од кои нема да се разделите. Класичниот крој и растеглив, прилагодлив појас обезбедуваат максимална удобност без разлика што правите во текот на денот. Нивното руно е неверојатно меко и пријатно во контакт со кожата, и ви обезбедува оптимална топлина. Товарните џебови на двете нозе ви обезбедуваат доволно простор за складирање на основните предмети во движење. Широките еластични делови создаваат спортски изглед инспириран од тренерки. Еластичниот појас со внатрешна јамка ви овозможува дополнително да го прилагодите и персонализирате.
Спецификација:

 • Машки карго панталони lifetsyle
 • Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош