Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
Женска маица
Код на производ:
(CHA231F813-8W)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH е женска lifestyle маица која можете да ја носите во различни пригоди. Таа е одличен избор и за спортски и за секојдневни активности. Меката ткаенина обезбедува удобност, лесна е и пријатна за носење. Маицата е со кратки ракави, лежерен крој со спуштени раменици и може да се комбинира со различни аутфити. Делот на јаката го спречува влечењето и ја прави издржлива и долготрајна. Champion буквите низ градите ја истакнуваат вашата љубов кон брендот и додаваат спортски шмек на вашиот стил. Спецификација: Женска lifestyle маица Кратки ракави Секојдневен крој Лого Champion.
Подетално

Champion ROCH е женска lifestyle маица која можете да ја носите во различни пригоди. Таа е одличен избор и за спортски и за секојдневни активности. Меката ткаенина обезбедува удобност, лесна е и пријатна за носење. Маицата е со кратки ракави, лежерен крој со спуштени раменици и може да се комбинира со различни аутфити. Делот на јаката го спречува влечењето и ја прави издржлива и долготрајна. Champion буквите низ градите ја истакнуваат вашата љубов кон брендот и додаваат спортски шмек на вашиот стил.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Секојдневен крој
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош