Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
adidas M CORE FAV T
Машка маица
Код на производ:
(EI6247)
adidas

adidas M CORE FAV T

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
944 ДЕН
Заштеда: 944 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош