Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
adidas Techfit Training
Женска маица
Код на производ:
(IC1834)
adidas

adidas Techfit Training

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Techfit Training е спортска женска маичка која станува идеален сојузник за секаков вид тренинзи на отворено или во теретана. Дискретниот adidas под тркалезното деколте му дава безвременски изглед. Маичката е изработена од рециклиран полиестер, а додатокот на еластан ќе ви овозможи непречено да се движите, додека ребрестите манжетни ги задржуваат ракавите токму таму каде што треба. Мрежестиот панел на задната страна овозможува одлично дишење и ќе ве одржува суви дури и за време на најпребирливите тренинзи. Облечете ја оваа adidas маичка и дадете се од себе за време на тренингот. Спецификација: Женска спортска маичка Краток ракав Засилена јака Ребрест еластичен дел на ракавите Материјал: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин.
Подетално

adidas Techfit Training е спортска женска маичка која станува идеален сојузник за секаков вид тренинзи на отворено или во теретана. Дискретниот adidas под тркалезното деколте му дава безвременски изглед. Маичката е изработена од рециклиран полиестер, а додатокот на еластан ќе ви овозможи непречено да се движите, додека ребрестите манжетни ги задржуваат ракавите токму таму каде што треба. Мрежестиот панел на задната страна овозможува одлично дишење и ќе ве одржува суви дури и за време на најпребирливите тренинзи. Облечете ја оваа adidas маичка и дадете се од себе за време на тренингот.
Спецификација:

 • Женска спортска маичка
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Ребрест еластичен дел на ракавите
 • Материјал: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош