Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Fans
UMBRO Fans
UMBRO Fans
UMBRO Fans
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(UMA231B809-01)
UMBRO

UMBRO Fans

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6г.
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детска машка маичка Umbro Fans во стандарден крој за вистински љубители на фудбалот. Оваа машка маичка е парче облека кое ќе го маѓепса секој млад фудбалски љубител. Благодарение на графиката на предната страна, на сите ќе им стане јасно кој е омилениот спорт и бренд на вашето малечко. Со секојдневен крој и мек памучен материјал, оваа маичка брзо ќе стане омилено парче облека. Тоа е одличен избор за секој ден, за играње со пријателите или за одење на тренинг. Спецификација: Детска машка маичка Стандарден крој Графика на предната страна Лого на Umbro.
Подетално

Детска машка маичка Umbro Fans во стандарден крој за вистински љубители на фудбалот. Оваа машка маичка е парче облека кое ќе го маѓепса секој млад фудбалски љубител. Благодарение на графиката на предната страна, на сите ќе им стане јасно кој е омилениот спорт и бренд на вашето малечко. Со секојдневен крој и мек памучен материјал, оваа маичка брзо ќе стане омилено парче облека. Тоа е одличен избор за секој ден, за играње со пријателите или за одење на тренинг.
Спецификација:

 • Детска машка маичка
 • Стандарден крој
 • Графика на предната страна
 • Лого на Umbro

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6 5-6г.
  7-8 7-8г.
  9-10 9-10г.
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош