Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
Женска маица
Код на производ:
(ELA231F801-80)
ELLESSE

ELLESSE Ladies

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во текот на целата година во женската lifestyle маица ELLESSE LADIES. Поминете го денот дома, во теретана или на лента за трчање во удобноста на овој модел. Класичниот крој ви овозможува да ја носите маицата под потопли парчиња облека или самостојно. Големото лого на градите ја покажува вашата посветеност на брендот. Удобната ткаенина ви овозможува да се фокусирате на постигнување на вашите дневни цели. Спецификација: Женска маица - lifestyle Класичен крој Краток ракав Заоблено деколте Лого на Ellesse.
Подетално

Уживајте во текот на целата година во женската lifestyle маица ELLESSE LADIES. Поминете го денот дома, во теретана или на лента за трчање во удобноста на овој модел. Класичниот крој ви овозможува да ја носите маицата под потопли парчиња облека или самостојно. Големото лого на градите ја покажува вашата посветеност на брендот. Удобната ткаенина ви овозможува да се фокусирате на постигнување на вашите дневни цели.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Класичен крој
 • Краток ракав
 • Заоблено деколте
 • Лого на Ellesse

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош