Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA MODERN SPORT FZ LOGO HOODY
PUMA PUMA MODERN SPORT FZ LOGO HOODY
PUMA PUMA MODERN SPORT FZ LOGO HOODY
PUMA PUMA MODERN SPORT FZ LOGO HOODY
Женски дуксер
Код на производ:
(580080-01)
PUMA

PUMA PUMA MODERN SPORT FZ LOGO HOODY

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.695 ДЕН
Заштеда: 1.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош