Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4661-700)
NIKE

NIKE Club Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изработен од меко руно за лесен комфор, машкиот дуксер Nike Club Fleece е идеален слој за секојдневно носење. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Еластичните манжетни на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете. Спецификација: Standard fit Еластични манжетни на ракавите, јаката и рабовите Флис ткаенина Машинско перење Состав: 77% памук, 23% полиестер.
Подетално

Изработен од меко руно за лесен комфор, машкиот дуксер Nike Club Fleece е идеален слој за секојдневно носење. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Еластичните манжетни на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластични манжетни на ракавите, јаката и рабовите
 • Флис ткаенина
 • Машинско перење
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош