Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(1367107-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock Terry Hoodie

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е машки дуксер за тренинг кој ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности. Спецификација: Машки дуксер Преден кенгурски џеб Колекција на Двејн Џонсон Материјал: француски фротир.
Подетално

Under Armour Project Rock е машки дуксер за тренинг кој ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности.

Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Преден кенгурски џеб
 • Колекција на Двејн Џонсон
 • Материјал: француски фротир

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош