Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
NIKE Miler Run Division
Машки дуксер за трчање
Код на производ:
(DQ6493-010)
NIKE

NIKE Miler Run Division

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Miler Run Division машката маица за трчање со долги ракави ви овозможува удобност додека трчате најдолго што можете. Дизајнирана е да го поддржува секое движење од почетната линија до целната линија. Трчањето на ладно време е лесно кога носите опрема која ја отстранува потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви. Рефлектирачкиот принт им оддава почит на сите оние кои го креваат својот глас за малку мир во метежот и вревата на градот. Меката и лесна ткаенина обезбедува удобност без разлика дали го носите ова спортско парче како ѓон или основен слој. Двојно плетениот полиестер обезбедува совршена мерка помеѓу прозрачност и топлина за да се постигне оптимална температура. Спецификација: Машка маица за трчање Долги ракави Технологија Dri-Fit Машинско перење Рефлектирачки линии и Swoosh Nike лента Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Miler Run Division машката маица за трчање со долги ракави ви овозможува удобност додека трчате најдолго што можете. Дизајнирана е да го поддржува секое движење од почетната линија до целната линија. Трчањето на ладно време е лесно кога носите опрема која ја отстранува потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви. Рефлектирачкиот принт им оддава почит на сите оние кои го креваат својот глас за малку мир во метежот и вревата на градот. Меката и лесна ткаенина обезбедува удобност без разлика дали го носите ова спортско парче како ѓон или основен слој. Двојно плетениот полиестер обезбедува совршена мерка помеѓу прозрачност и топлина за да се постигне оптимална температура.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Долги ракави
 • Технологија Dri-Fit
 • Машинско перење
 • Рефлектирачки линии и Swoosh
 • Nike лента
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM4743-451
  3.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош