Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
ICEPEAK Eastview
Женска јакна
Код на производ:
(53200567I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK Eastview

Претходна цена
11.290 ДЕН
Моментална цена
11.290 ДЕН
Моментална цена
11.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK EASTVIEW е женска скијачка јакна со капа за студените зимски денови. Направена е од два слоја, водоотпорната мембрана е залепена со мултифункционален материјал, а посебно внимание е посветено на дизајнот на овој артикал A.V.S EXTREME, што значи дека е погоден за активни луѓе, дури и при екстремни временски услови. Јакната е функционално во секоја ситуација, без разлика на временските услови. Водоотпорна, што значи дека материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC. Капата што се откачува е прилагодлива, а внатрешниот џеб со патент ги чува вашите мали предмети безбедни. Се полни со имитација надолу, а има и џеб за скијачко куче. Снежната бариера е фиксирана. Шарениот дизајн го зголемува бројот на комбинации на облека. Спецификација: Женска јакна за скијање Висока јака Капа што се откачува Полнета со имитација на паперје Шарен дизајн Џебови со патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

ICEPEAK EASTVIEW е женска скијачка јакна со капа за студените зимски денови. Направена е од два слоја, водоотпорната мембрана е залепена со мултифункционален материјал, а посебно внимание е посветено на дизајнот на овој артикал A.V.S EXTREME, што значи дека е погоден за активни луѓе, дури и при екстремни временски услови. Јакната е функционално во секоја ситуација, без разлика на временските услови. Водоотпорна, што значи дека материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC. Капата што се откачува е прилагодлива, а внатрешниот џеб со патент ги чува вашите мали предмети безбедни. Се полни со имитација надолу, а има и џеб за скијачко куче. Снежната бариера е фиксирана. Шарениот дизајн го зголемува бројот на комбинации на облека.

Спецификација:

 • Женска јакна за скијање
 • Висока јака
 • Капа што се откачува
 • Полнета со имитација на паперје
 • Шарен дизајн
 • Џебови со патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош