Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Academy Winter Warrior
NIKE Dri-FIT Academy Winter Warrior
NIKE Dri-FIT Academy Winter Warrior
NIKE Dri-FIT Academy Winter Warrior
Машки дуксер
Код на производ:
(DC9168-011)
NIKE

NIKE Dri-FIT Academy Winter Warrior

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Fit Academy Winter Warrior е машки дуксер за фудбал кој ќе ви помогне да ги постигнете вашите најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот, врнежит... постојат многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи бидејќи изолациските панели кои се поставени на градите ја одржуваат внатрешната температура на телото и ја одбиваат водата. Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од кожата и го убрзува процесот на испарување, за да останете суви и фокусирани. Спецификација: Машки дуксер за фудбал Модел: standard fit за опуштено и лесно чувство Изолациски панели Дозволено е перење во машина за алишта Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Fit Academy Winter Warrior е машки дуксер за фудбал кој ќе ви помогне да ги постигнете вашите најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот, врнежит... постојат многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи бидејќи изолациските панели кои се поставени на градите ја одржуваат внатрешната температура на телото и ја одбиваат водата. Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од кожата и го убрзува процесот на испарување, за да останете суви и фокусирани.
Спецификација:

 • Машки дуксер за фудбал
 • Модел: standard fit за опуштено и лесно чувство
 • Изолациски панели
 • Дозволено е перење во машина за алишта
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4830-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4830-638
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5051-010
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Помош