Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
NIKE Run Division Miler
Машка јакна
Код на производ:
(DQ6487-010)
NIKE

NIKE Run Division Miler

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Run Division Miler машката јакна за трчање ја носи топлината што ве придвижува. Какви се неколку капки дожд на твоето лице, кога креваш облак од прашина додека ја оставаш конкуренцијата зад себе и прв ја поминуваш целната линија. Растегливата водоотпорна ткаенина ве штити од елементите додека давате се од себе. Рефлектирачкиот принт им оддава почит на сите оние кои го креваат својот глас за малку мир во градската гужва. Лесниот и растеглив материјал ви помага да се движите слободно без да ги попречувате вашите движења со полна брзина. Плетените панели на надлактицата и долниот дел на грбот се интересни детали кои овозможуваат прозрачност. Капуљачата со учкур обезбедува совршено вклопување и одговара на индивидуалните барања. Спецификација: Машка јакна за трчање Водоотпорна Секојдневен крој Странични џебови со патент Еластични манжетни Затворање со патент Рефлектирачко Swoosh Рефлектирачки ленти Капуљача со учкур Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Run Division Miler машката јакна за трчање ја носи топлината што ве придвижува. Какви се неколку капки дожд на твоето лице, кога креваш облак од прашина додека ја оставаш конкуренцијата зад себе и прв ја поминуваш целната линија. Растегливата водоотпорна ткаенина ве штити од елементите додека давате се од себе. Рефлектирачкиот принт им оддава почит на сите оние кои го креваат својот глас за малку мир во градската гужва. Лесниот и растеглив материјал ви помага да се движите слободно без да ги попречувате вашите движења со полна брзина. Плетените панели на надлактицата и долниот дел на грбот се интересни детали кои овозможуваат прозрачност. Капуљачата со учкур обезбедува совршено вклопување и одговара на индивидуалните барања.
Спецификација:

 • Машка јакна за трчање
 • Водоотпорна
 • Секојдневен крој
 • Странични џебови со патент
 • Еластични манжетни
 • Затворање со патент
 • Рефлектирачко Swoosh
 • Рефлектирачки ленти
 • Капуљача со учкур
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DQ6518-652
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна CZ9070-334
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна CZ9070-010
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Помош