Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка јакна
Код на производ:
(DQ4132-410)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear машкиот lifestyle дуксер е идеален за студени временски услови. Опремен со водоотпорен надворешен слој и мека внатрешност, овој дуксер нуди топлина и удобност. Со целосно затворање со патент и прилагодлива капуљача, ви помага да го прилагодите вашиот стил и покриеност. Интересните графики внесуваат модерна вибрација во вашиот стил. Спецификации: Широк крој Еластични манжетни Капуљача Целосно затворање со патент Дозволено е перење во машина Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear машкиот lifestyle дуксер е идеален за студени временски услови. Опремен со водоотпорен надворешен слој и мека внатрешност, овој дуксер нуди топлина и удобност. Со целосно затворање со патент и прилагодлива капуљача, ви помага да го прилагодите вашиот стил и покриеност. Интересните графики внесуваат модерна вибрација во вашиот стил.
Спецификации:

 • Широк крој
 • Еластични манжетни
 • Капуљача
 • Целосно затворање со патент
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош